Sıkça sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizden ister misafir ister üyelik oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Üyelik için üye kayıt alanında istenen bilgileri girerek adımları takip edebilirsiniz. Ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme adımlarını takip ederek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

2. Kredi kartı ile alışveriş güvenli midir?

Sitemiz altyapısında kredi kartı ödeme işlemlerinde 3D Secure Doğrulamalı ödeme sistemi kullanılmaktadır. Kredi kartınız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz ve özel şifrelenmiş sunucularda saklanır.

3. İade prosedürü hakkında bilgi alabilir miyim?

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını ve güvenlik bantlarını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan satın alma tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile her hangi bir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, siparis@collagenup.com.tr adresine sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Gönderim adresine faturası ile birlikte ambalajını ve güvenlik bantlarını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan geri gönderim sağlamanız gerekmektedir.

4. Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Ürününüz kargoya henüz verilmemiş ise, siparis@collagenup.com.tr e-posta adresimizden erişerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürününüz tarafınıza ulaşmış ise iade prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir.

5. Sipariş verirken sorunlar yaşıyorum ne yapmam gerekir?

Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak bize siparis@collagenup.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

6. Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Üye giriş ekranında ki parolamı unuttum kısmına tıklayıp karşınıza çıkan sayfaya mail adresinizi girerek mailinize gelen bağlantı ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.

7. Haftasonu veya resmi tatil dönemlerinde verilen siparişler ne zaman kargolanır?

Haftasonu veya resmi tatil dönemlerinde verdiğiniz siparişleriniz bir sonraki hafta ilk sevkiyat gününde kargoya verilecektir. 

8. Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli öderim?

Kargo ücretiniz bizden! Collagenup.com.tr'den aldığınız ürünler için kargo bedeli ödemezsiniz.

9. Satın aldığım ürün bana ulaşmaz ise ne yapmalıyım?

Siparişinizi verdikten sonra kargoda yaşanan yoğunluklar ile birlikte en fazla 5 iş günü içinde ürün teslimatı tarafınıza yapılmaktadır. Bu süreç içinde kargonunuzun durumunu takip numaranız ile takip edebilirsiniz. 5 iş günü sonrasında tarafınıza teslimat yapılmaz ise sipariş numaranız ile birlikte siparis@collagenup.com.tr adresine mail atabilirsiniz.