Kredi Kartı Güvenliği & Alışveriş Kolaylığı

shop.collagenup.com.tr 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek için yüksek teknoloji sunucuları kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu kilit, 128 BIT SSL sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. shop.collagenup.com.tr ödeme alt yapısında İyzico Ödeme Sistemleri’ni tercih etmiştir. shop.collagenup.com.tr üzerinden alıveriş yapabilmek için tüm bankaların Visa, Mastercard kredi kartları ile alışveriş yapmanız mümkün. shop.collagenup.com.tr bu bilgileri hiçbir zaman saklayamaz ve kaydedemez. Sistem altyapımız gereği girmiş olduğunuz bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz tercih etmiş olduğunuz banka ile ilişkilidir.
 
Veri Güvenliği

shop.collagenup.com.tr siz değerli müşterilerimize internet üzerinden güvenli, rahat, keyifli ve sorunsuz alışveriş yapabilmeniz amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmaktadır, yalnızca yetki sahibi olan personelin, ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.  shop.collagenup.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

shop.collagenup.com.tr’a verdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulmaktadır. Kişisel bilgilerinizi (kimlik adres ve telefon bilgileriniz vb.) saklama konusunda çok hassas olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Kişisel bilgilerinizin hiçbir şekilde başka firmalara satılmadığını ya da paylaşılmadığını taahhüt ve garanti ederiz.
 
Veri Paylaşımı

shop.collagenup.com.tr yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmayı, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Kişisel bilgileriniz shop.collagenup.com.tr  tarafından değerlendirilir; ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklif amacıyla faydalı olarak kullanabilir. shop.collagenup.com.tr’a ait mersis numarası ile kolay ve basit bir şekilde size mesaj göndermemizi engelleyebilirsiniz.